jarmarki klasztorne

Wreszcie nadszedł czas na jarmarki klasztorne. Począwszy od następnego roku będą się one odbywać corocznie w miesiącach letnich w krainie klasztorów KLOSTERLAND. Chcemy w ten sposób stworzyć nową (kulturalno-turystyczną) ofertę dla odwiedzających nasze klasztory członkowskie, co pozwoli doświadczyć kultury klasztornej oraz wzbudzić debatę nad tą tematyką.

Wiele klasztorów członkowskich wprowadzi w przyszłym roku tę nową ofertę naszego stowarzyszenia i zorganizuje w czerwcu i lipcu, na podstawie wspólnej koncepcji oraz pod marką KLOSTERLAND jarmark klasztorny.

Celem jest uczynienie z tych jarmarków wiarygodnej i cyklicznej ofert, a tym samym aby stały się one stałym. dorocznym wydarzeniem w różnych klasztorach.

Pierwsze jarmarki w 2016 roku odbędą się w następujących terminach w klasztorach:

Myślibórz Myślibórz (zachodniopomorskie, Polska) 04. - 05.06.2016
Neuzelle
Neuzelle (Brandenburgia)
05.05.2016
Ribnitz
Ribnitz (Meklenburgia-Pomorze Przednie)
15. - 16.07.2016
Prenzlau Prenzlau (Brandenburgia) 26. - 27.11.2016

Wszystkie inne informacje oraz formularz kontaktowy znajdą Państwo pod adresem.

jarmarki klasztorne Rühn.