Materiały informacyjne

Prospekt informacyjny KLOSTERLAND

Ulotka KLOSTERLANDu przedstawia stowarzyszenie oraz obszar jego działania.

KLOSTERLAND Flyer: wersja polska
KLOSTERLAND Flyer: wersja niemiecka
KLOSTERLAND Flyer: wersja angielska

KLOSTER Flyer

Ulotka KLOSTERLANDu przedstawia poszczególne klasztory członkowskie i podaje dodatkowo informacje o atrakcjach turystycznych w okolicy oraz w sąsiednich klasztorach.

Zisterzienserkloster Chorin
KLOSTER-Flyer Chorin: deutsch

Zisterzienserinnenkloster Altfriedland

Zisterzienserkloster Lehnin
Franziskanerkloster Kyritz
KLOSTER-Flyer Kyritz: deutsch

Wystawa

Wystawa składa się z 11 dwujęzycznych (polsko-niemieckich) tablic, na których prezentowana jest sieć oraz jej klasztory wraz z datami historycznymi i atrakcjami turystycznymi.
Stale poszukujemy nowych miejsc dla naszej mobilnej wystawy. Można ją elastycznie ustawiać w zależności od pomieszczeń.
Chętnie udostępnimy naszą wystawę do pokazania w Państwa pomieszczeniach. Zapraszamy do kontaktu.

Analiza celowości i możliwości realizacji projektu

Przed powołaniem do życia Polsko-Niemieckiej Sieci Klasztorów oraz marki KLOSTERLAND wykonana została analiza celowości i możliwości realizacji projektu.
Wersja skrócona

Ulotka informacyjna Polsko-Niemieckiej Sieci Klasztorów

Niniejsza ulotka informacyjna zawiera najważniejsze informacje na temat Polsko-Niemieckiej Sieci Klasztorów i marki KLOSTERLAND oraz instytucji partnerskich.

Do wydruku na domowej drukarce lub do lektury na komputerze w formacie A4:

Publikacja posympozjalna "Kulturtouristische Netzwerke im ländlichen Raum"

Publikacja (w j. niemieckim) jest zbiorem wykładów wygłoszonych przez podczas „I Sympozjum KLOSTERLAND“, które odbyło się 20 września 2012 roku w Klasztorze Dominikanów w Prenzlau. Tematem sympozjum były możliwości współpracy instytucji kulturalnych w obszarach wiejskich oraz potencjał sieci turystyki kulturowej. Eksperci w dziedzinie inicjowania sieci oraz specjaliści zajmujący się turystyką podzielili się z uczestnikami wynikami swoich badań oraz podkreślali korzyści wynikające ze współpracy instytucji kulturalnych.

Sympozjum cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Jako podsumowanie wydano publikację, która zawiera również dodatkowe teksty.

Publikacja w języku niemieckim do ściągnięcia tutaj: