zebranie członków

Drodzy członkowie stowarzyszenia!
Drodzy przyjaciele, partnerzy kooperacyjni i sympatycy!

Chcielibyśmy niniejszym serdecznie zaprosić Państwa na nasze zebranie członków w dniu 10 lutego 2014 do Klasztoru Dominikańskiego w Myśliborzu.

data: 10 lutego 2014
godziny: 10:00 – 13:00 zamknięte spotkanie członków, 14:00 - 17:00 część otwarta dla osób zainteresowanych
miejsce: Myśliborski Ośrodek Kultury (Klasztor Dominikański ) ul. Klasztorna 3, 74-300 Myślibórz

Pierwsza część spotkania będzie jak zwykle poświęcona wewnętrznym sprawom stowarzyszenia. Od godz. 14.00 chcielibyśmy otworzyć drzwi dla wszystkich osób zainteresowanych, nie będących członkami naszego stowarzyszenia. Tu będzie okazja do odpowiedzi na pytania, dyskusji na konkretne tematy i omówienia możliwości współpracy i kooperacji.

W załączeniu znajdą Państwo krótką prezentację stowarzyszenia. Wszystkie dokumenty członkowskie oraz wiele dalszych informacji o stowarzyszeniu znajdą Państwo na stronie: http://www.klosterland.de/KLOSTERLAND

Część wewnętrzna (tylko dla członków)

Top 1 Powitanie, potwierdzenie zdolności do podejmowania uchwał
Top 2 Przedstawienie się i powitanie nowych członków